Aktualności Biznes transport

Dachser Air & Sea Logistics Polska w nowej siedzibie

Dachser Air & Sea Logistics Polska w nowej siedzibie
Z dniem 27 stycznia br. biuro polskiego przedstawicielstwa dywizji Dachser Air & Sea Logistics ma nową lokalizację. Firma znalazła idealne miejsce do prowadzenia działalności w nowoczesnym kompleksie biurowym Okęcie Business Park przy ul. 17 Stycznia w

Data publikacji: 2014-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dachser Air & Sea Logistics Polska w nowej siedzibie
Kategoria: Transport, BIZNES

Z dniem 27 stycznia br. biuro polskiego przedstawicielstwa dywizji Dachser Air & Sea Logistics ma nową lokalizację. Firma znalazła idealne miejsce do prowadzenia działalności w nowoczesnym kompleksie biurowym Okęcie Business Park przy ul. 17 Stycznia w Warszawie.

Dachser Air & Sea Logistics Polska w nowej siedzibie Transport, BIZNES - Z dniem 27 stycznia br. biuro polskiego przedstawicielstwa dywizji Dachser Air & Sea Logistics ma nową lokalizację. Firma znalazła idealne miejsce do prowadzenia działalności w nowoczesnym kompleksie biurowym Okęcie Business Park przy ul. 17 Stycznia w Warszawie.

Operator logistyczny przeprowadził się do nowo oddanej do użytkowania, innowacyjnej inwestycji. „W naszym nowym biurze w Okęcie Business Park będziemy mieli nie tylko lepsze, bardziej komfortowe warunki, ale przede wszystkim większą powierzchnię biurową, z możliwością jej powiększenia w przyszłości. Nowe biuro to ukłon nie tylko w stronę naszych pracowników, ale przede wszystkim klientów, których dzięki tej zmianie będziemy mogli obsługiwać jeszcze bardziej efektywnie” – mówi Robert Pastryk, Dyrektor Generalny Dachser Air & Sea Logistics w Polsce. Powierzchnia biurowa wynajmowana przez operatora logistycznego wynosi obecnie 315 mkw. „Zdecydowaliśmy się na biuro właśnie w kompleksie Okęcie Business Park, ponieważ ma on świetną lokalizację, znajduje się blisko międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina oraz jest niezwykle nowoczesny. Nasza działalność jest nierozerwalnie związana z transportem lotniczym, dlatego przy wyborze lokalizacji bliskość lotniska była istotnym warunkiem. Zastosowanie w inwestycji nowoczesnych materiałów oraz przyjaznych środowisku rozwiązań idealnie wpisuje się w politykę firmy Dachser, dla której wysoka jakość oraz aspekt ekologiczny są priorytetem. Był to dodatkowy argument przy podejmowaniu decyzji o wyborze nowej lokalizacji naszego biura” – dodaje.

Okęcie Business Park
Budynek Corius, w którym będzie się mieściło nowe biuro Dachser Air & Sea Logistics, może pochwalić się prestiżowym certyfikatem ekologicznym LEED (Leadreship in Energy and Environmental Design), zaświadczającym o efektywności energetycznej budynku i jego minimalnym wpływie na środowisko. Inwestorem oraz zarządzającym Okęcie Business Park jest Globe Trade Centre S.A, jeden z czołowych deweloperów w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz firmy Dachser Air & Sea Logistics, w kompleksie będą miały swoje biura firmy takie jak: Funai, Itaka, EFG Eurobank, Avon, EGIS oraz Pandora.

A to już wiesz?  Agility uruchamia nowoczesne centrum logistyczne w Bahrajnie

O Dachser Air & Sea Logistics
Dachser Air & Sea Logistics działa w Polsce od 2010 roku. Realizuje usługi transportu lotniczego i morskiego, kooperując ze 160 oddziałami dywizji Air & Sea Logistics na całym świecie, która zatrudnia  w sumie 3.400 pracowników. Obok świadczenia standardowych usług logistycznych, specjalizuje się w rozwiązaniach dla przemysłu, branży motoryzacyjnej, sektora energii odnawialnych, elektroniki konsumenckiej i branży biotechnologicznej.
Dachser Air & Sea Logistics wchodzi w skład grupy Dachser, firmy rodzinnej z główną siedzibą w Kempten w Niemczech, która jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie. Dachser oferuje kompleksowe usługi transportu, magazynowania oraz usługi dodatkowe w trzech obszarach: Dachser European Logistics, Dachser Food Logistics i Dachser Air & Sea Logistics. Ofertę uzupełnia logistyka kontraktowa, konsulting oraz rozwiązania branżowe. Zintegrowany system informatyczny operatora, funkcjonujący zarówno w Europie, jak i poza jej granicami, umożliwia wdrażanie inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.
W 2012 roku Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, wygenerował obrót w wysokości 4,41 miliarda euro, zatrudniając 21.650 pracowników w 347 oddziałach na całym świecie. Firma dostarczyła 49,8 milionów przesyłek o łącznej wadze 37,46 milionów ton.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dachser Air & Sea Logistics Polska w nowej siedzibie Transport, BIZNES - Z dniem 27 stycznia br. biuro polskiego przedstawicielstwa dywizji Dachser Air & Sea Logistics ma nową lokalizację. Firma znalazła idealne miejsce do prowadzenia działalności w nowoczesnym kompleksie biurowym Okęcie Business Park przy ul. 17 Stycznia w Warszawie.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy