Wiadomości branżowe

ING Auto Leasing najlepszym produktem leasingowym dla MSP w 2014

Program ING Auto Leasing po raz drugi z rzędu został wyróżniony przez kapitułę plebiscytu Gazety Finansowej. Program uznano za Najlepszy Produkt dla MSP 2014, w kategorii „Leasing”. Nagrodzony Program ING Auto Leasing jest skierowany do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.Firmy działające przez okres krótszy niż 12 miesięcy, mogą skorzystać z leasingu pojazdu o wartości do 120 tys. zł netto. Dla firm działających co najmniej od roku limit finansowania to 300 tys. zł netto. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Klient może skorzystać z leasingu na zakup zarówno nowych samochodów, jak i używanych, nabywanych od autoryzowanego dealera. Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego i oddziale ING Lease (Polska).Ideą konkursu był wybór firm, które zdaniem organizatorów wyznaczają rytm rozwoju polskiego biznesu oraz wyróżnienie

Program ING Auto Leasing po raz drugi z rzędu został wyróżniony przez kapitułę plebiscytu Gazety Finansowej. Program uznano za Najlepszy Produkt dla MSP 2014, w kategorii „Leasing”.

Nagrodzony Program ING Auto Leasing jest skierowany do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Firmy działające przez okres krótszy niż 12 miesięcy, mogą skorzystać z leasingu pojazdu o wartości do 120 tys. zł netto. Dla firm działających co najmniej od roku limit finansowania to 300 tys. zł netto. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Klient może skorzystać z leasingu na zakup zarówno nowych samochodów, jak i używanych, nabywanych od autoryzowanego dealera. Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego i oddziale ING Lease (Polska).

Ideą konkursu był wybór firm, które zdaniem organizatorów wyznaczają rytm rozwoju polskiego biznesu oraz wyróżnienie innowacyjnych, kompleksowych oraz funkcjonalnych narzędzi do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Jury konkursu wyróżniło po trzy najlepsze produkty w dziesięciu kategoriach produktów i usług. Wyboru dokonano na podstawie obserwacji rynku oraz przesłanych zgłoszeń.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ING Lease (Polska) Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Volvo wprowadza gamę silników VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy