Przeprowadzka Wiadomości branżowe

Nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. W stosunku do wcześniejszych urządzeń z tej linii produktowej nowe nawigacje zyskały wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkowo oferowane są z dwuletnią

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. W stosunku do wcześniejszych urządzeń z tej linii produktowej nowe nawigacje zyskały wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkowo oferowane są z dwuletnią darmową aktualizacją map z możliwością ich wypożyczania. Dzięki wykorzystaniu ekonomicznej platformy sprzętowej rekomendowana cena detaliczna za nawigację M410 wyniesie 299 PLN.

Inteligentne rozwiązania w przystępnych cenowo nawigacjach

W 4,3-calowym Mio Moov M410 oraz 5-calowym M610 pojawiło się wiele nowości w zakresie funkcjonalności. Użytkownicy będą zatem mieli do dyspozycji m.in. technologię SmartRoutes™, asystenta pasa ruchu, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań, funkcję text-to-speech oraz symulację trasy w tunelu. Wszystko to działa na platformie sprzętowej gwarantującej satysfakcjonującą  jakość za rozsądne pieniądze.

Zawsze aktualne mapy

Mapy w urządzeniach Moov M410 i M610 można aktualizować za darmo aż przez dwa lata, co jest niezwykle ważne w warunkach ciągle zmieniających się dróg w Polsce. Ponadto Mio oferuje również możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie są preinstalowane w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Same urządzenia będą dostępne w dwóch konfiguracjach: tylko z mapą Polski lub z mapami całej Europy.

Smart Routes

W nowych nawigacjach wykorzystano najnowsze rozwiązania stosowane w urządzeniach Mio Technology. Najważniejszą innowacją w serii Moov M jest wykorzystanie technologii SmartRoutes™. Pod tą nazwą kryją się trzy  funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór trasy oraz LearnMe Pro™.

  • Inteligentne wyznaczanie trasy wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje kierowcy optymalną trasę dojazdu do wyznaczonego celu;
  • Wybór trasy pozwala na wygodny podgląd alternatywnych dróg na mapie: najszybszej, ekonomicznej, najłatwiejszej i najkrótszej. Przy każdej z opcji widoczne są informacje na temat odległości i czasu przejazdu  przy danym wyborze;
  • Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy:  typ trasy, który najczęściej wybiera, zakręty oraz prędkość i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży
A to już wiesz?  Super Assistance w Proama z jeszcze szerszym zakresem

 

Użyteczne funkcje

Inne funkcjonalności zastosowane w nowych modelach Moov to m.in.: Asystent pasa ruchu, który z wyprzedzeniem wskazuje właściwy pas po którym należy się poruszać, Widok skrzyżowań 3D oraz Text-to-Speech, za pomocą którego urządzenie udzieli szczegółowych wskazówek głosowych dotyczących nazw ulic. Aktualna, preinstalowana w urządzeniu baza fotoradarów ostrzega kierowców o ich rozmieszczeniu.

Bardzo wyraźny wyświetlacz zapewnia komfortowy odczyt danych zarówno na  4,3-calowym ekranie modelu M410, jak na większym, 5-calowym wyświetlaczu modelu M610.

Urządzenia dostępne są u wybranych partnerów Mio Technology.

 

Mio Technology — informacje

Mio Technologyprojektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej.Mio Technologyzatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. ObecnieMio Technologyjest liderem sprzedaży urządzeń GPS w Polsce **.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

**Wg danych z raportu GfK za 2010

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy