Aktualności LIFESTYLE Motoryzacja

Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym Lubelskiego Hospicjum

Już w tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich

Data publikacji: 2019-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym Lubelskiego Hospicjum
Kategoria: Motoryzacja, LIFESTYLE

Już w tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.

Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym Lubelskiego Hospicjum Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.

Już w tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów. Podczas eventu motoryzacyjnego Devil-Cars będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut, a tym samym wesprzeć Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

W najbliższą niedzielę zobaczymy m.in. Astona Martina DB9, Ferrari F430, Forda Mustanga GT czy Lamborghini Gallardo. Vouchery na przejazdy dostępne są na stronie: https://devil-cars.pl/. Do wyboru mamy dwie opcje – samodzielne kierowanie samochodem lub runda jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.

Co ważne, 10 zł od każdego przejazdu wykupionego na torze zostanie przekazane na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Wszystkie osoby, które w niedzielę zakupią voucher, wesprą więc nieuleczalnie chore dzieci oraz ich rodziny.

Event startuje o godzinie 9.00 i potrwa do 15.00. Wstęp dla obserwatorów jest wolny. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać film lub obejrzeć wnętrza wybranych samochodów. Dokładny adres: Moto Park Ułęż, 08-503 (trasa nr 48: Dęblin – Kock, skręt na miejscowość „Nowodwór 4”).

Tutaj znajdziecie nazwy aut, które 30 czerwca zawitają na Tor Ułęż: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Nissan GTR, KTM X-BOW, ARIEL ATOM, Porsche 911 Carrera, Mitsubishi Lancer Evo X, Ferrari Italia, Ford Mustang GT, Subaru Impreza WRX.

Devil-Cars to firma oferująca przejażdżki luksusowymi samochodami po największych torach Polski. Co weekend, od końca maja do połowy października, odwiedza różne miasta w naszym kraju, wspierając charytatywnie lokalne inicjatywy. W tym sezonie można ich spotkać aż w 15 lokalizacjach.

A to już wiesz?  Kierowca zespołu TOM'S za kierownicą Lexusa LFA w Goodwood

W Ułęży eventy odbędą się także 19 lipca, 11 sierpnia oraz 7 września.   

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym Lubelskiego Hospicjum Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.
Hashtagi: #Motoryzacja #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy