Aktualności LIFESTYLE Motoryzacja

Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym ''Obok Nas''

Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym ''Obok Nas''
Już w tę sobotę, 29 czerwca, na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich

Data publikacji: 2019-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym ''Obok Nas''
Kategoria: Motoryzacja, LIFESTYLE

Już w tę sobotę, 29 czerwca, na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.

Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym ''Obok Nas'' Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w tę sobotę, 29 czerwca, na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.

Już w tę sobotę, 29 czerwca, na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów. Podczas eventu motoryzacyjnego Devil-Cars będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut, a tym samym wesprzeć Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”. 

W najbliższą sobotę zobaczymy m.in. Astona Martina DB9, BMW Power, Ferrari F430, Forda Mustanga GT czy Lamborghini Gallardo. Vouchery na przejazdy dostępne są na stronie: https://devil-cars.pl/. Do wyboru mamy dwie opcje – samodzielne kierowanie samochodem lub runda jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.

Co ważne, 10 zł od każdego przejazdu wykupionego na torze zostanie przekazane na rzecz Podlaskiego Hospicjum dla Dzieci „Obok Nas”. Wszystkie osoby, które w sobotę zakupią voucher, wesprą więc nieuleczalnie chore dzieci oraz ich rodziny.

Event startuje o godzinie 10.00 i potrwa do 15.00. Wstęp dla obserwatorów jest wolny. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać film lub obejrzeć wnętrza wybranych samochodów. Dokładny adres: ul.Ciołkowskiego 2, 15-904 Białystok (wjazd od Aeroklubu).

Tutaj znajdziecie nazwy aut, które 29 czerwca zawitają do Białegostoku: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, Ford Mustang GT, KTM X-BOW, ARIEL ATOM, Porsche 911 Carrera, ASTON MARTIN DB9, BMW M POWER E46, SUBARU IMPREZA WRX , SUBARU TURBO STI, Ferrari Italia.  

Devil-Cars to firma oferująca przejażdżki luksusowymi samochodami po największych torach Polski. Co weekend, od końca maja do połowy października, odwiedza różne miasta w naszym kraju, wspierając charytatywnie lokalne inicjatywy. W tym sezonie można ich spotkać aż w 15 lokalizacjach.

A to już wiesz?  WRC Challenge #CAC – ściganie dla każdego

W Białymstoku eventy odbędą się także 4 sierpnia oraz 20 września.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym ''Obok Nas'' Motoryzacja, LIFESTYLE - Już w tę sobotę, 29 czerwca, na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.
Hashtagi: #Motoryzacja #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy