Aktualności Biznes transport

SEIFERT POLSKA. Oddział w Poznaniu rozwija się i specjalizuje.

Sieć magazynów Seifert Polska stanowi kilkanaście oddziałów w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, przy kluczowych węzłach

Data publikacji: 2017-09-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SEIFERT POLSKA. Oddział w Poznaniu rozwija się i specjalizuje.
Kategoria: Transport, BIZNES

Sieć magazynów Seifert Polska stanowi kilkanaście oddziałów w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, przy kluczowych węzłach komunikacyjnych.

SEIFERT POLSKA. Oddział w Poznaniu rozwija się i specjalizuje. Transport, BIZNES - Sieć magazynów Seifert Polska stanowi kilkanaście oddziałów w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, przy kluczowych węzłach komunikacyjnych.

Wielkopolska jest regionem przez który przechodzi wiele szlaków tranzytowych. Ze względu na korzystne położenie, wysoki poziom rozwoju przemysłu oraz dobrze rozwinięte otoczenie biznesowe, oddział wielkopolski jest jednym z ważniejszych punktów logistycznych na mapie działalności firmy.

Poznań generuje zapotrzebowanie na nowoczesne magazyny. W odpowiedzi Seifert Polska poszerza sferę zabezpieczenia potrzeb magazynowych w regionie. Po pierwsze zwiększa powierzchnie magazynowe, a po drugie konsekwentnie profesjonalizuje swoją ofertę.

Oddaje do użytku Klientów wyspecjalizowane magazyny położone przy autostradzie A2. Pierwszy, wyposażony w sprofilowane wózki widłowe, dedykuje wymogom branży papierniczej. Drugi przeznacza na magazynowanie, zgodne z obowiązującymi wytycznymi, materiałów chemicznych, sklasyfikowanych jako niebezpieczne. Wyznaczono również uniwersalną powierzchnię składowania, z myślą o branży motoryzacyjnej lub AGD.

Magazyny wyposażono w systemy monitoringu temperatury, wilgotności, systemy przeciwpożarowe, a także zasilanie alternatywne. Oprócz przestrzeni, firma dostarcza kompleksową obsługę załadunku i rozładunku dostaw oraz kontrolę ilościową i jakościową towaru w procesie magazynowania.

www.seifert-magazyny.pl

www.facebook.com/SeifertPolska

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SEIFERT POLSKA. Oddział w Poznaniu rozwija się i specjalizuje. Transport, BIZNES - Sieć magazynów Seifert Polska stanowi kilkanaście oddziałów w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, przy kluczowych węzłach komunikacyjnych.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

A to już wiesz?  Raper Travis Scott otworzył sieć sklepów Hood Toyota

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy