Przeprowadzka Wiadomości branżowe

Szczęśliwej drogi na mikołajki i na gwiazdkę z Mio

 Produkty Mio to szeroka gama rozwiązań, które mają sprawić, że podróż będzie przyjemna i bezpieczna. Dla każdego znajdzie się odpowiedni sprzęt:  nawigacje samochodowe z bezterminową aktualizacją map, wideorejestratory samochodowe z

 Produkty Mio to szeroka gama rozwiązań, które mają sprawić, że podróż będzie przyjemna i bezpieczna. Dla każdego znajdzie się odpowiedni sprzęt:  nawigacje samochodowe z bezterminową aktualizacją map, wideorejestratory samochodowe z informacją o fotoradarach, nawigacje dla rowerzystów, a także kamery do zadań specjalnych. Jeżeli szukasz prezentu dla osób, które lubią podróże, dobrze trafiłeś.

Nawigacje najwyższej klasy

Kierowcy oczekujący wysokiego standardu urządzeń i zaawansowanych funkcjonalności w swoich nawigacjach powinni zwrócić uwagę na nawigację Mio Spirit 697 LM. To multimedialne urządzenie dla wymagających użytkowników. Nawigacja oferuje bezterminową aktualizację map, która działa przez cały okres użytkowania sprzętu. Urządzenie wyposażono również w system TMC, który ostrzega kierowcę przed utrudnieniami na drodze i pozwala uniknąć korków, a także rozpoznawanie komend głosowych oraz szybkie i łatwe wyznaczanie.

Poprzez Bluetooth nawigację można połączyć z telefonem i korzystać z niej jako zestawu głośnomówiącego, a korzystając z wyszukiwania lokalnego Google powiększyć bazę interesujących miejsc (POI). Spirit 697 LM posiada wbudowany odtwarzacz multimediów, który umożliwia słuchanie muzyki czy oglądanie zdjęć i filmów na ekranie nawigacji.  

Dla kierowców, którzy szukają wygody i funkcjonalności za przystępną cenę firma MiTAC przygotowała nawigację Spirit 490 LM. Ten model został wyposażony w bezterminową aktualizację map, również bez żadnych dodatkowych kosztów. Użytkownicy mogą korzystać m.in. z: asystenta pasa ruchu, trójwymiarowego podglądu skrzyżowań, funkcji text-to-speech oraz symulacji trasy w tunelu. Wszystkie nawigacje Mio Spirit z serii 49x i 69x są dostępne w wersji z mapami 44 krajów Europy. 

Mio MiVue - Twój naoczny świadek

Wideorejestratory Mio MiVue to lekkie i kompaktowe urządzenia, które dają możliwość rejestrowania obrazu i dźwięku. Dzięki czujnikowi wstrząsów pozwalają również odczytywać silę i kierunek uderzenia w przypadku stłuczki lub wypadku. Nagranie pomaga w precyzyjnym ustaleniu sprawcy kolizji.

Mio MiVue 358 i 388 dzięki czujnikowi ruchu i wbudowanej baterii mogą rejestrować zdarzenia nawet wtedy, kiedy kierowca zostawi samochód na parkingu. W trybie parkingowym specjalne sensory badają aktywność przed obiektywem. Kiedy przekroczy ona określony poziom, włącza się nagrywanie. Takie rozwiązanie może pomóc w sytuacji, kiedy nieuczciwy kierowca po uszkodzeniu auta odjedzie z miejsca zdarzenia. Nagranie z rejestratora będzie dowodem w sprawie.

A to już wiesz?  Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w Twojej nawigacji

Wideorejestratory mogą pracować w trybach nagrywania wideo lub fotograficznym. Ten ostatni może służyć do zbierania dowodów z miejsca wypadku lub dokumentowania innych, ciekawych wydarzeń z podróży. Materiał wideo nagrywany podczas podróży to także idealna pamiątka z samochodowych wycieczek.

Model Mio, MiVue 388 wyposażono również w moduł GPS, dzięki któremu kierowca widzi geograficzne współrzędne położenia swojego samochodu i podczas odtwarzania nagrania może monitorować prędkość poruszania się pojazdu. W tym modelu zainstalowano także bazę fotoradarów z możliwością jej bezterminowej aktualizacji bez dodatkowych opłat. W zestawie z urządzeniem jest także karta microSD do nagrywania filmów.

Aktualną ofertę kamer marki Mio można znaleźć na stronie www.kamerymio.pl. Tam też wskazano ciekawe promocje wideorejestratorów wraz z akcesoriami przydatnymi każdemu kierowcy.

Kamera do zadań specjalnych – Mio MiVue M350

Osoby, których pasją jest jazda na motocyklu, skuterze czy rowerze, lub inna aktywność outdoorowa, powinny sięgnąć po kamerę Mio MiVue M350. To kompaktowe urządzenie jest wodoszczelne, ma wytrzymałą baterię i wysokiej jakości komponenty optyczne. Niewielkie rozmiary i waga, a także wytrzymała konstrukcja sprawiają, że sprzęt jest idealnym towarzyszem podróży i świetnie nadaje się do zadań specjalnych.

Dzięki zestawowi akcesoriów kamerę można zamontować praktycznie wszędzie, np. na kasku lub kierownicy pojazdu. Konstrukcja kamery umożliwia także szybkie wyjęcie jej z dowolnego spośród dołączonych uchwytów, dzięki czemu zawsze można mieć ją przy sobie i nagrywać wydarzenia wokół. Uruchomienie nagrywania urządzenie komunikuje zapaleniem kontrolki LED, a także wibracją. Dzięki temu nie trzeba zdejmować kasku, aby być pewnym, że podróż jest rejestrowana.

Urządzenie jest zgodne ze standardem IPX8. To oznacza, że jest wodoodporne i można za jego pomocą rejestrować obraz także pod wodą. Kamera nagrywa na głębokości do 3 metrów przez godzinę, bez potrzeby korzystania z dodatkowych zabezpieczeń. Wodoodporna ładowarka pozwala nagrywać w każdych warunkach pogodowych, poruszając się np. motocyklem lub skuterem. Kamera rejestruje obraz również, gdy jest podłączona do gniazdka. W ten sposób przy użyciu karty o pojemności 32 GB i włączonym trybie sportowym można zapisać 8 godzin materiału, bez nadpisywania plików.

A to już wiesz?  Bez korków na 1 listopada

Osobisty partner treningowy – Mio Cyclo

W tegorocznej ofercie świątecznej Mio znalazło się też miejsce dla sprzętu dedykowanego osobom uprawiającym sporty outdoorowe. Przede wszystkim to nawigacje rowerowe Mio Cyclo™ serii 300 oraz komputery rowerowe Cyclo™ serii 100. Wymienione urządzenia idealne nadają się do monitorowania przebiegu treningów, a dzięki wytrzymałej obudowie i wydajnej baterii mogą towarzyszyć użytkownikom w każdych warunkach pogodowych i na każdej, nawet najtrudniejszej trasie. Modele Cyclo™ 305 i 105 obsługują technologię ANT+, dzięki czemu współpracują z profesjonalnymi czujnikami pracy organizmu. Posiadacze Mio Cyclo™ serii 300 dodatkowo otrzymują mapę rowerową Polski lub 19 krajów Europy Środkowej,  z bogatą bazą punktów POI ważnych dla cyklistów.

 

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresemwww.mio.com/pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy