Wiadomości branżowe

TANKUJESZ – WY6RYWA5Z! Super nagrody czekają na stacjach Shell

Przyjedź, zatankuj, zgarnij gwarantowaną nagrodę!Warszawa, 30 czerwca 2014 r. – Właśnie wystartowała nowa kampania Shell TANKUJESZ –WY6RYWA5Z, w której każde tankowanie (25 litrów i więcej) jest gwarancją uzyskania nagrody. Tankując minimum 25 litrów dowolnego paliwa na stacji Shell klienci otrzymają dwuczęściowy kupon. Uprawnia on do skorzystania z nagród gwarantowanych takich, jak rabaty czy oferty specjalne. Ponadto, wszystkie kupony rabatowe posiadają unikalne kody służące do rejestracji w loterii, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym nowe Renault Clio.Chcąc zadowolić swoich klientów, firma Shell przygotowała setki różnorodnych nagród. Można o nie zawalczyć pomiędzy 30 czerwca a 28 września 2014 roku. Warunkiem jest zatankowanie minimum 25 litrów dowolnego paliwa na stacjach Shell. Korzyści z loterii jest kilka: przede wszystkim tankujemy paliwa wysokiej jakości, otrzymujemy nagrody gwarantowane i mamy szansę powalczyć o nagrody główne. Po każdorazowym zatankowaniu odpowiedniej ilości paliwa, otrzymamy nowy kupon TANKUJESZ – WY6RYWA5Z który zapewnia nagrodę gwarantowaną. Ten sam kupon umożliwia także wzięcie udziału w
Teaser

Przyjedź, zatankuj, zgarnij gwarantowaną nagrodę!

Warszawa, 30 czerwca 2014 r. – Właśnie wystartowała nowa kampania Shell TANKUJESZ –WY6RYWA5Z, w której każde tankowanie (25 litrów i więcej) jest gwarancją uzyskania nagrody. Tankując minimum 25 litrów dowolnego paliwa na stacji Shell klienci otrzymają dwuczęściowy kupon. Uprawnia on do skorzystania z nagród gwarantowanych takich, jak rabaty czy oferty specjalne. Ponadto, wszystkie kupony rabatowe posiadają unikalne kody służące do rejestracji w loterii, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym nowe Renault Clio.

Chcąc zadowolić swoich klientów, firma Shell przygotowała setki różnorodnych nagród. Można o nie zawalczyć pomiędzy 30 czerwca a 28 września 2014 roku. Warunkiem jest zatankowanie minimum 25 litrów dowolnego paliwa na stacjach Shell. Korzyści z loterii jest kilka: przede wszystkim tankujemy paliwa wysokiej jakości, otrzymujemy nagrody gwarantowane i mamy szansę powalczyć o nagrody główne. Po każdorazowym zatankowaniu odpowiedniej ilości paliwa, otrzymamy nowy kupon TANKUJESZ – WY6RYWA5Z który zapewnia nagrodę gwarantowaną. Ten sam kupon umożliwia także wzięcie udziału w loterii i wygranie ekscytujących nagród. Szansa na wygranie nagród zwiększa się wraz z ilością kodów z kuponów zarejestrowanych na www.shell.pl/loteria lub wysłanych SMS-em na numer 70996.

Nowa loteria to dodatkowy powód, żeby odwiedzić stacje Shell i cieszyć się latem zbierając kupony i wygrywając. Nagrody gwarantowane przez firmę Shell oraz jej partnerów, takie jak kupony rabatowe na kawę w COSTA by coffeeheaven, poprawią dzień każdego kierowcy.

Dla cierpliwych Shell przygotował coś naprawdę specjalnego. Co miesiąc do wygrania jest samochód Renault Clio i smartfon Nokia Lumia 930.  Natomiast w każdym tygodniu trwania loterii można wygrać voucher do dowolnego hotelu z grupy Hilton na całym świecie o wartości 300 euro, smartfon Nokia Lumia 630, ekspres marki Philips Espresso machine oraz 20 opakowań SHELL HELIX ULTRA. Aby powalczyć o nagrody należy tylko zarejestrować swój unikalny kod z kuponu na stronie konkursowej www.shell.pl/loteria lub wysłać go SMS-em pod numer 70996.

A to już wiesz?  Nawigacja GSP – konsumencka zachcianka, czy wszechstronne urządzenie ratujące nas z tarapatów?

Posiadacze karty Shell ClubSmart otrzymają podwójną szansę wygrania w loterii, rejestrując się na stronie www.shell.pl/loteria i wpisując swój numer karty Shell ClubSmart. Ponadto, po podaniu lub aktualizacji swoich danych kontaktowych otrzymają 100 punktów Shell ClubSmart.

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na www.shell.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Shell. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy