Aktualności Biznes transport

Transport na pokładzie samolotu Antonov AN124-100

Transport na pokładzie samolotu Antonov AN124-100
Operator logistyczny Fracht FWO Polska Sp. z o.o. z dumą informuje o niezwykle ciekawym projekcie dostawy lotniczej z Polski do

Data publikacji: 2016-07-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Transport na pokładzie samolotu Antonov AN124-100
Kategoria: Transport, BIZNES

Operator logistyczny Fracht FWO Polska Sp. z o.o. z dumą informuje o niezwykle ciekawym projekcie dostawy lotniczej z Polski do Singapuru.

Transport na pokładzie samolotu Antonov AN124-100 Transport, BIZNES - Operator logistyczny Fracht FWO Polska Sp. z o.o. z dumą informuje o niezwykle ciekawym projekcie dostawy lotniczej z Polski do Singapuru.

Operator logistyczny Fracht FWO Polska Sp. z o.o.  z dumą informuje o  niezwykle ciekawym projekcie dostawy lotniczej z Polski do Singapuru. Ładunek zapakowany w skrzynie o wadze 26 850 kg, 43 300 kg i 25 850 kg  został wysłany  z Warszawy na pokładzie jednego z największych samolotów transportowych świata – Antonov AN124-100. 

Do kluczowych elementów projektu należało:

Sprawdzenie i modyfikacja  skrzyń z ładunkiem pod kątem transportu lotniczego oraz ich załadunek  na naczepy przeznaczone do transportu ponadnormatywnego.
Transport  drogowy do Portu Lotniczego Warszawa – Okęcie, podróż nocą z dodatkowym pilotażem oraz objazdem trasy przed przystąpieniem do jazdy.
Bezpośredni przeładunek skrzyń z samochodów na samolot AN124-100 Ruslan za pomocą żurawia samochodowego o udźwigu 200ton i traversa 50 ton.  Załadunek na specjalnie przygotowana rampę samolotową.

 

Do  realizacji projektu zostały zaangażowane trzy biura wchodzące w skład Grupy Fracht – z Polski, Szwajcarii i Singapuru- co pozwoliło na  zapewnienie nadzoru nad ładunkiem i zagwarantowanie najbardziej optymalnych rozwiązań na każdym etapie transportu.

 

 

………………………………………………

 

 

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

Fracht FWO Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht – globalnej sieci ponad 70 firm logistycznych i spedycyjnych, których właścicielem jest szwajcarska firma Fracht AG. Grupa działa nieprzerwanie od 1955 roku, na rynku polskim obecna jest od 2006 roku. Działalność spółki Fracht FWO Polska obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie frachtu morskiego, drogowego, lotniczego a także Project Cargo oraz relokacji urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych, zarówno w relacjach lokalnych, jak i globalnych.

 

Fracht FWO Polska Sp. z o. o.

Ul. Kijowska 1

A to już wiesz?  Satis Group zainwestuje w medtechowy Myneviskin wspierający zdrowie skóry

03-738 Warszawa, Polska

 

Tel.: +48 (22) 334 20 60

Fax: +48 (22) 334 20 80

@: [email protected]

www.FrachtFWO.pl

facebook.com/FrachtFWOPolska

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Transport na pokładzie samolotu Antonov AN124-100 Transport, BIZNES - Operator logistyczny Fracht FWO Polska Sp. z o.o. z dumą informuje o niezwykle ciekawym projekcie dostawy lotniczej z Polski do Singapuru.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy