Przeprowadzka Wiadomości branżowe

Wybierz reklamę Mercedesa

Od początku listopada rusza w telewizji kampania promocyjna „MacGyver i nowy Citan”. Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, spółka Mirosław Wróbel, zaprasza internautów do wyboru wersji dźwiękowej spotu. Każdy może wybrać swojego

Od początku listopada rusza w telewizji kampania promocyjna „MacGyver i nowy Citan”. Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, spółka Mirosław Wróbel, zaprasza internautów do wyboru wersji dźwiękowej spotu. Każdy może wybrać swojego faworyta głosując na Facebooku.

Ikona lat 80-tych, MacGyver, stał się twarzą nowej kampanii promocyjnej nowego, miejskiego samochodu dostawczego Mercedes-Benz Citan. W pierwszych dniach listopada, reklama Citana z MacGyverem pojawi się również w polskiej telewizji. W związku z tym, przygotowano dwie wersje spotu telewizyjnego i to internauci zdecydują, który z nich będzie emitowany.

Choć obie reklamy są do siebie podobne, różnią się ścieżką dźwiękową. W pierwszej wersji pojawiają się polskie napisy w formie kinowej. W drugiej aktor jest dublowany przez lektora, Mirosława Uttę, tego samego, który w minionych dekadach pojawiał się w polskiej wersji serialu.

Internauci mogą oddawać głosy na swój ulubiony spot na stronie Mercedes-Benz Polska na Facebooku w poniedziałek, 30.10.2012, od godz. 12.00 do końca dnia.

http://www.facebook.com/MercedesBenzPolska

A to już wiesz?  Poczta Polska doceniona za jakość zagranicznych usług kurierskich

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy